Jdi na obsah Jdi na menu
 


interiéry

Možná je již na čase vymalovat interiér? Objevili jste na zdech zašedlá místa po obrazech, skříních či zrcadlech? Nebo chcete dodat místnostem nový vzhled a tak potřebujete vymalovat? Odborníky je doporučováno vymalovat každých 5 let. Využijte naše malířské práce a nechte malování na profesionálecÍh. Se zaměřením na okolí Prahy a Sázavy dokonaleme vymalujeme váš dům, byt či kancelář, ale i jiné. Zavolejte nám.

1) PŘÍPRAVA POKOJE - před malováním si musíme uvědomit, že bude potřeba hýbat s velkými a těžšími, či těžkými kusy nábytku. Zbytečné lehké věci je tedy dobré z místnosti odnést a většinu věcí následně sestěhovat na prostředek. (nejedná-li se o velké stěhování, všem starším lidem, nemohoucím lidem a ženám nabízíme samozřejmě pomoc zdarma). Lišty podlah, zásuvky, vypínače, rámy oken a dveří... Vše přikryjeme ochrannou folií a zalepíme. Nic nezašpiníme.  

2) OČISTÍME ZDI - Zdi kuchyní a jídelen bývají často mastné od neustálého vaření či kouření. Před tím než se do malování pustíme, zdi očistíme a nemusíte se tedy bát, že dojde k nežádoucím výsledkům. Toho docílíme obyčejnou mýdlovou vodou, kterou všechny zdi omyjete a následně necháte uschnout. Zároveň zbavíme stěny prachu a pavučin a případné díry a trhliny vyplňíme tmelem. Zatmelenou díru nakonec opatrně začistíme jemným smirkovacím papírem a vlhkým hadříkem doupravíme. 

3) PENETRUJEME PODKLAD -  Penetrace slouží hlavně ke sjednocení a zpevnění zdí a ke zvýšení jejich savosti. Ovlivňuje to, jak bude finální výsledek vypadat a díky penetraci budou barvy sytější a lépe k podkladu přilnou. 

4) MALUJEME - dokonale vymalujeme bez sebemenších chyb podle potřebné a nutné technologie. Barvu nanášíme vždy podle potřeby, min. ve 2 vrstvách. Ručíme za odvedenou práci.

5) DOKONČENÍ - Výsledek zhodnotíme za denního světla, kdy lépe uvidíte/me případné nedostatky. Nový nátěr ovlivňuje i to, jak se nadále v místnosti budeme cítit, je tedy lepší se s výběrem teplých a studených odstínů obrátit na odborníky. 

 
 

Poslední fotografie